Apie mus

Sveiki atvykę į 2 Bucket Detailing – vietą, kur į automobilių estetikos paslaugas žiūrima rimtai ir su didžiausiu entuziazmu. Čia pasirūpinsime, kad naujas automobilis būtų tinkamai apsaugotas bei išlaikytas nepriekaištingos estetinės būklės kuo ilgesnį laiką, naudotam automobiliui gražinsime geriausią išvaizdą jį poliruojant ir apsaugant moderniais ir kokybiškais sprendimais, o salone užtikrinsime švaraus automobilio pojūtį. Visa tai atliekame pagal aukščiausius detailingo kokybės standartus, pritaikydami paslaugas konkretiems Jūsų poreikiams. Jums ir Jūsų automobiliui detailingas patiks!

Patirtis

Profesionalaus Detailingo srityje savo patirtį kuriame nuo 2015m. “2 Bucket Detailing” automobilių poliravimo studija yra viena iš pirmųjų pristačiusi Detailing standarto paslaugas Lietuvoje bei sėkmingai prisidedanti prie detailing kultūros vystymo.

 

Dirbame tik su aukštos kokybės įranga, paviršių kokybei įvertinti pasitelkiami specializuoti matavimo prietaisai, todėl savo atliktų darbų kokybe esame garantuoti.

 

2017m. “2 Bucket Detailing” studija bei čia dirbantys meistrai tapo sertifikuotais prestižinio apsauginių keramikos dangų gamintojo Kamikaze Collection atstovais. Siūlomas platus spektras apsauginių dangų sprendimų ilgalaikiam ir efektyviam eksploatavimui.